Nabídka práce > CONTRACT MANAGER

CONTRACT MANAGER

Náplň práce

Pro našeho klienta, který působí ve strojírenské výrobě, hledáme uchazeče na pozici CONTRACT MANAGER.

Hlavním úkolem CONTRACT MANAGERa bude:
- kontrola a příprava smluv (zejména obchodních, ale nikoli výhradně)
- prvotní konzultace o právních otázkách a správných postupech
- koordinace činnosti externích právních poradců
- pravidelný kontakt s kolegy napříč společností

Požadavky

Pro dosazení úspěchu ve výběrovém řízením musíte splňovat:

- VŠ vzdělání (právnický směr výhodou)
- znalost angličtiny na vynikající úrovni pro jednání s vedením a klienty
- zkušenosti s obchodními smlouvami
- znalost českého práva, znalost evropské právo je velkou výhodou
- nutností je také mimo jiné pečlivost, zodpovědnost a profesionální komunikační schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Právní služby,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - možnost částečné práce z domova - společenské a sportovní aktivity - očkování proti chřipce - jazykové kurzy a další vzdělávání - příspěvek k penzijnímu připojištění - závodní dotované stravování - zvýhodněné telefonní tarify pro
  • Místo pracoviště: Děčín