Nabídka práce > Projekční práce a technický dozor objednatele (stavebnictví) - zkrácený úvazek / brigáda

Projekční práce a technický dozor objednatele (stavebnictví) - zkrácený úvazek / brigáda

Náplň práce

Hledám spolupracovníka/nici na zkrácený úvazek (min. 20hod/týden) na menší projekční práce v pozemním stavitelství. Požaduji dobrou znalost práce v CAD, MS Office a alespoň základní zkušenosti s projektováním a související administrativou. Místo Práce: Praha 5. Odměna 200Kč/hod hrubého + odměna za včas a dobře ukončenou práci. Z počátku práce na smlouvu o provedení práce, nebo ŽL. Pracovní doba dle dohody (orientace na výsledek), možnost práce z domova.

Požadavky

Požaduji dobrou znalost práce v CAD, MS Office, zkušenosti s projektováním pozemních staveb a související administrativou. Požaduji spolehlivost, odpovědný přístup a samostatnost.

Nabízíme

Odměna 200 Kč/hod hrubého + odměna za včas a dobře ukončenou práci. Z počátku práce na smlouvu o provedení práce, nebo ŽL. V případě oboustranné spokojenosti možnost HPP. Pracovní doba dle dohody (orientace na výsledek), možnost práce z domova.

Další informace

Vhodné i pro zkušené studenty VŠ (s alespoň základní praxí), ženy na rodičovské dovolené, důchodce (vždy jen s adekvátními znalostmi a zkušenostmi).

Informace o pozici

  • PD Servis
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 200Kč/hod + odměna za včasné a správné dokončení
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Místo pracoviště: Praha 5