Nabídka práce > Správce budov

Správce budov

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti správy budov, hovoříte anglicky a uvažujete o změně? Pak se nám přihlaste na pozici

Vaší náplní práce bude:
* zajišťovat technický stav a provoz objektů
* zodpovídat za dění v příslušných objektech v oblasti správy budov, požární ochrany, energetiky
* koordinovat externí služby v oblasti správy budov
* spolupracovat při řešení stavebních či jiných investičních projektů v rámci budov
* připravovat rozpočty a realizovat projekty
* komunikovat a kooperovat s dodavateli a kontrolními orgány (např. stavební úřady)
* vést příslušnou dokumentaci ke správě budov, zabezpečovat a kontrolovat pravidelné revize
* zajišťovat vybavení kanceláří a stěhování zaměstnanců

Požadavky

* min. SŠ vzdělání
* praxe v oblasti správy budov min. 2 roky
* angličtina pro denní komunikaci
* řidičský průkaz sk. B
* proaktivita, zodpovědnost, samostatnost
* komunikační a organizační dovednosti
* flexibilita, vysoké pracovní nasazení

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * finanční bonusy * 5 týdnů dovolené * příspěvek na penzijní připojištění * jazykové kurzy * závodní stravování * zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky * kulturní akce * možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • Místo pracoviště: Liberec