Nabídka práce > Konstruktér HW komponent

Konstruktér HW komponent

Náplň práce

Máte zkušenost s návrhy elketronických komponent? Disponujete elektrotechnickým vzděláním? Ovládáte technickou angličtinu? Pokud ano, tak neváhejte a napište nám. Hledáme vhodného kandidáta na pozici "Konstruktér HW komponent".

Co Vás čeká?

* spolupráce na koncepcích nových produktů
* návrhy a konstrukční řešení produktů nebo jejich částí se zaměřením na HW
* měření a testování vlastních výrobků

Požadavky

* zkušenost s návrhy elektronických produktů
* technická znalost anglického jazyka
* vzdělání elektrotechnického směru
* pečlivost, systematičnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * finanční prémie * pružná pracovní doba * kafetérie * firemní školka * relokační balíček * fitness a relax * zdravotní volno (sick days) * jazykové kurzy * odborné vzdělávání a profesní růst
  • Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou