Nabídka práce > Programátor JAVA

Programátor JAVA

Náplň práce

Baví tě programovat a máte zájem se v této oblasti i nadále realizovat? Říkají Vám něco programovací jazyky JAVA či Spring? Máte zkušenost s vývojem softwaru, ať už ze školy nebo z práce? Pokud ano, tak neváhejte a ozvěte se nám! Hledáme posilu do týmu programátorů na pozici "Programátor JAVA".

Co Vás čeká?

* pomoc při návrhu architektury a nasazování vyvíjených systémů
* odhadování pracnosti zadaných úkolů, učast na analyzování chyb
* odpovědnost za kvalitu práce a dodržování termínů
* komunikace se všemi členy vývojového týmu a zákazníky o průběhu vývoje

Požadavky

* znalost s vývojem softwaru (studium či vlastní projekty)
* základní znalost programování (JAVA, Spring, SQL, PL-SQL,...)
* technické vzdělání (zaměření na vývoj SW výhodou)
* orientace ve webových technologiích výhodou
* technická angličtina (čtení anglických manuálů)
* ochota učit se novým věcem pod dohledem zkušenějších
* analytické dovednosti, komunikativnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 35000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. plat + bonusy * 5 týdnů dovolené * flexibilní pracovní doba * příspěvek na stravování (stravenky) * notebook, telefon i pro soukromé účely
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav