Nabídka práce > Tester bezdrátové technologie | 35 000 Kč

Tester bezdrátové technologie | 35 000 Kč

Náplň práce

Zajímáte se o bezdrátové technologie a chtěl byste se v tomto oboru i nadále rozvíjet? Baví Vás testovat nové technologie v oblasti automotive? Pak neváhejte a ozvěte se nám! Hledáme posilu do týmu testerů na pozici „Tester bezdrátové technologie“.

Co Vás čeká?

* administrace testovacích procedur
* komunikace s vývojáři
* vyhledávání dílčích nedostatků jednotlivých technologií
* vyjednávání o nalezených chybách s funkčními vlastníky

Požadavky

* AJ na komunikativní úrovni
* alespoň SŠ vzdělání v oboru elektronika/informatika/doprava/telekomunikace
* ochota cestovat (účast na zkušebních jízdách)
* zápal pro techniku a vývoj
* organizační a komunikační dovednosti
* orientace v oblasti bezdrátových technologií výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 28000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Příspěvek na stravování * Služební mobilní telefon * Možnost karierního růstu * Práce na projektech pro koncern VW * Slevy pro členy koncernu
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav