Nabídka práce > Konstruktér

Konstruktér

Náplň práce

Chcete se podílet na vývoji něčeho nového? Rád/a se pohybujete v oblasti designu? Méte zkušenosti s technologiemi vstřikování plastů? Pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět! Hledáme posilu do týmu na pozici "Designový inženýr".

Na co se u nás můžete těšit?

* návrh a realizace mechanické části vývojových projektů (oblast zabezpečovacích systémů a domácí automatizace)
* optimalizace stávajících řešení, analýzy a testování
* komunikace s dodavateli služeb a materiálu
* osobní rozvoj

Požadavky

* AJ na komunikativní úrovni
* znalost konstrukce (plasty)
* znalost technologie vstřikování plastů (ABS, PC, PA,...)
* znalost výkresových SW (CAD)
* schopnost samostatného vedení projektu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * finanční prémie * pružná pracovní doba * kafetérie * firemní školka * relokační balíček * fitness a relax * zdravotní volno (sick days) * jazykové kurzy * odborné vzdělávání a profesní růst
  • Místo pracoviště: Liberec