Nabídka práce > Finanční účetní

Finanční účetní

Náplň práce

Máte zkušenost s účetnictvím a chcete se v této oblasti i nadále realizovat? Máte pozitivní vztah k číslům a nevadí Vám s nimi pracovat? Ovládáte anglický jazyk? Pak neváhejte a ozvěte se. Hledáme kandidáta na pozici "Finanční účetní".

Co Vás čeká?

* udržování dat dodavatelů
* příprava náležitostí pro audit
* účtování přijatých faktur
* konfirmace s dodavateli
* řešení problémů u přijatých faktur
* inventarizace vybraných účtů

Požadavky

* alespon SŠ ekonomického směru
* zkušenosti s účtováním (alespoň 1 rok)
* ochota používat anglický jazyk (zejména písemnou formu)
* zodpovědnost, komunikativnost, odolnost vůči stresu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 28000 CZK do 33000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * příspěvek na životní pojištění * odměna při pracovním výročí zaměstnance a u životního výročí 50 let * možnost půjčky v tíživé situaci * zvýhodněný tarifní balíček * příspěvek na dioptrické brýle dětí zaměstnanců * rehabilitace, závodní lékařka * z
  • Místo pracoviště: Liberec