Nabídka práce > SPECIALISTA INTEGRACE - SMARTPHONE | 80 000 Kč

SPECIALISTA INTEGRACE - SMARTPHONE | 80 000 Kč

Náplň práce

Baví Vás svět chytrých telefonů a chcete se v této oblasti realizovat? Máte zkušenost s integrací SW? Nevadila by Vám práce v Německu? Pak jste pro nás tím pravým! Hledáme posilu do kreativního týmu na pozici "SPECIALISTA INTEGRACE - SMARTPHONE"!

Co Vás čeká?

* Integrace smartphonů do systémů infotainmentu
* Řízení a kontrola dodavatele za účelem správné implementace jednotlivých funkcí
* Podpora při získávání certifikací
* Spolupráce s vývojovými, testovacími a prodejními týmy z celého světa
* Plánování testů, analýza nalezených chyb a reporting

Požadavky

* Alespoň SŠ v oboru elektronika/informatika/telekomunikace
* Anglický jazyk (B2) a Německý jazyk (A2)
* Zkušenost s vývojem SW/HW
* Orientace v oblasti chytrých telefonů a jejich aplikací
* Řidičský průkaz sk. B
* Ochota pracovat v Německu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Příspěvek na stravování * Služební mobilní telefon * Možnost karierního růstu * Práce na projektech pro koncern VW * Slevy pro členy koncernu
  • Místo pracoviště: Liberec