Nabídka práce > Vývojář - systém couvání (ČR, DE)

Vývojář - systém couvání (ČR, DE)

Náplň práce

Máte zájem o kreativní práci, díky které se podíváte i do zahraničí? Rozplýváte se při pohledu na automobil? Jste zkušený ve vývoji? Pak jste pro nás tím pravým! Hledáme kolegu na pozici "Vývojář - systém couvání (ČR, DE)".

Co budete mít na starosti?

* definice a provádění metodických postupů vedoucích k nasazení systému AAA - vývoj regulačních částí
* komunikace s ostatními vývojáři
* aplikace vyvíjených softwarů na reálné prototypy

Požadavky

* AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
* orientace v elektronice motorových vozidel
* ochota pracovat v zahraničí (strávíte přibližně půlku času v Německu)
* nadšení pro systémový vývoj
* výhodou bude znalost asistenčních systémů

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Příspěvek na stravování * Služební mobilní telefon * Možnost karierního růstu * Práce na projektech pro koncern VW * Slevy pro členy koncernu
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav