Nabídka práce > Projektový manažer pro inovace | 65 000 Kč

Projektový manažer pro inovace | 65 000 Kč

Náplň práce

Sledujete aktuální trendy ve světe automobilů a chcete toto hoby někde využít? Máte zájem podílet se na inovacích v automobilovém průmyslu? Pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět! Hledáme posilu na pozici "Projektový manažer pro inovace".

Co Vás u nás čeká?

* koordinace vývoje prototypu od začátku do konce
* vyhledávání nových technologií a inovací
* zpracovávání technických inovací pro předvývoj
* tvorba technických zadání pro zhotovení demonstračních výrobků
* pravidelná komunikace s dodavateli
* tvorba přehledů inovačních témat

Požadavky

* AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
* vysokoškolské vzdělání ideálně v oborech elektronika/informatika/doprava
* výborné komunikační dovednosti
* přehled funkcí a technologií v automobilech s potenciálem pro inovace

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 60000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Příspěvek na stravování * Služební mobilní telefon * Možnost karierního růstu * Práce na projektech pro koncern VW * Slevy pro členy koncernu
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav