Nabídka práce > Test specialist | 45 000 Kč

Test specialist | 45 000 Kč

Náplň práce

Vyznáte se ve světe automobilů a chcete své znalosti někde zužitkovat? Máte zájem stát se součástí krativního týmu v rozrůstající se společnosti? Ano? Tak neotálejte a zašlete nám svůj životopis!! Hledáme posilu na pozici "Specialista testovacích specifikací".

Co Vás u nás čeká?

* definování testovacích scénářů
* odpovědnost za aktuálnost a správnost testovacích specifikací
* management testovacích specifikací
* úzká spolupráce s našimi partnery
* práce se SW Doors

Požadavky

* AJ a NJ na pokročilé úrovni (alespoň jeden ke komunikaci)
* minimálně SŠ vzdělání elektrotechnického nebo automobilového zaměření
* povědomí o způsobech automobilové komunikace
* znalost prostředí MS Office
* řidičský průkaz sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Příspěvek na stravování * Služební mobilní telefon * Možnost karierního růstu * Práce na projektech pro koncern VW * Slevy pro členy koncernu
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav