Nabídka práce > Test specialist | Autosar

Test specialist | Autosar

Náplň práce

Baví Vás se v něčem šťourat a hledat na tom závady? Prostředí automobilového průmyslu Vám není cizí? Pak neváhejte a ozvěte se nám! Hledíme kandidáta na pozici "Specialista testování".

Co Vás čeká?

* analýzy zákaznických potřeb
* tvorba testovacích scénářů
* implementace testovacích scénářů (MTest a CUnit)
* analýzy a reportování chybných ticketů
* tvorba dokumentací
* práce se systémy jako Vector, TRACE32, SVN, Dante a jiné
* komunikace s německým týmem

Požadavky

* vysokoškolské vzdělání
* pokročilá úroveň AJ nebo NJ
* schopnost porozumět německé dokumentaci
* znalost programování v jazyce C
* velké zkušenosti s vývojem SW, popřípadě praxe v testování

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Příspěvek na stravování * Služební mobilní telefon * Možnost karierního růstu * Práce na projektech pro koncern VW * Slevy pro členy koncernu
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav