Nabídka práce > IT Obchodní manažer

IT Obchodní manažer

Náplň práce

- komunikace se zákazníky na denní bázi (výhradně telefonicky);
- budování si vlastního portfolia zákazníků a následné prohlubování obchodních vztahů;
- zjišťování potřeb zákazníků;
- starost o hladký průběh obchodních případů od zjištění poptávky až po dodání;
- komunikace s produktovými manažery;

Požadavky

- proaktivní přístup, aneb hledání řešení a ne problémů;
- Komunikativnost a velmi dobré vyjadřovací schopnosti;
- SŠ vzdělání;
- Zkušenost s obchodem nebo znalost z některé oblasti produktového portfolia;
- Zkušenost s vedením obchodních případů po telefonu výhodou;
- Znalost MS Office a práce na PC
- Osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ) nebo s ČID či PID - výhodou;

Nabízíme

- práci na hlavní pracovní poměr po skončení zkušební doby;
- proaktivní pracovní kolektiv;
- možnost seberealizace;

- provize ze zisku;

- standardní vybavení pro práci (mobilní telefon, notebook);
- možnost homeoffice;

Informace o pozici

  • KK-TECH s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: základní mzda 12.200 + provize z realizovaných obchodů
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: OZZ, ČID, PID
  • Místo pracoviště: Bohumín, Revoluční 65