Nabídka práce > Průvodce a recepční v zábavní atrakci

Průvodce a recepční v zábavní atrakci

Náplň práce

Budete vítat hosty ve strašidelné zábavní atrakci. Vysvětlíte jim naše atrakce a pravidla. Provedete je zážitkem. Dále budete přijímat platby, sbírat marketingové údaje a spravovat sociální média.

Požadavky

Výborná angličtina, komunikativnost a dobrá práce s lidmi, otevřenost k učení se novým věcem.

Nabízíme

Zajímavou práci v mladém kolektivu. Možnost získání zkušeností ze start-upu. Flexibilní pracovní doba. Práce v centru Prahy. Odpolední směny 14:00-22:00.

Další informace

Více informací na http://www.ThrillPark.cz/Brigada
Vyplňte přihlášku na stejné adrese. Těšíme se na Vás!

Informace o pozici

  • Thrill Park Praha
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Angličtina
  • Plat: 150 Kč/h
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: Jazyky
  • Vhodné pro: Mladé lidi, studenty
  • Místo pracoviště: Žitná 44, Praha 2