Nabídka práce > Monitoring kanalizačních sítí - OSTRAVA

Monitoring kanalizačních sítí - OSTRAVA

Náplň práce

Jste manuálně zruční a hledáte práci na všední dny? Nebo jste čerství absolventi a zatím ještě nevíte, kde začít? Nastartujte kariéru ve významné společnosti!

Náplň práce:
* pomocné práce při monitoringu kanalizační sítě
* kamerový průzkum
* zajištění technického zázemí
* údržba kamerového systému a vozidla
* každodenní práce v terénu

* ranní a odpolední směny (6:30 - 14:30, 14:00 - 22:00) - střídání po týdnu
* práce od pondělí do pátku
* termín červen- listopad (nutnost pracovat každý všední den v uvedený termín)

Místo pracoviště OSTRAVA

Nástup: 1.6.2018 (předpokládaný konec 30.11.2018)

Požadavky

* manuální zručnost
* fyzická zdatnost
* spolehlivost, samostatnost
* ochota a možnost pracovat v uvedeném termínu a na dvousměnný provoz

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 90 CZK do 90 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * pohyblivá složka mzdy (prémie) 20 Kč/hod * příplatek za ztížené pracovní prostředí 14 Kč/hod. (za každou hodinu práce v riziku, tj. max. 5 hod./den) * stravenky 100 Kč/odpracovaný den
  • Místo pracoviště: Ostrava