Nabídka práce > OBCHODNÍ REFERENT/ka S NĚMECKÝM JAZYKEM|ZAHRANIČNÍ SPOLEČNOST|35 000 KČ|

OBCHODNÍ REFERENT/ka S NĚMECKÝM JAZYKEM|ZAHRANIČNÍ SPOLEČNOST|35 000 KČ|

Náplň práce

Hovoříte německy na komunikativní úrovni a rádi byste pracovali v zahraniční společnosti? Pokud chce být součástí mezinárodní výrobní společnosti se silným zázemím a tradicí - máme pro Vás nabídku !!!

Pro mezinárodní společnost hledáme kvalifikovaného uchazeče/uchazečku na pozici "OBCHODNÍ REFERENT/ka S NĚMECKÝM JAZYKEM|ZAHRANIČNÍ SPOLEČNOST|35 000 KČ|".

Náplň práce:

* zadávání zakázek do výrobního plánu
* zajištění a organizace přepravy s externími přepravci
* komunikace se zákazníky v cizím jazyce
* vystavování faktur
* kontrola faktur za přepravu

Požadavky

* min. SŠ vzdělání v ekonomickém oboru
* německý jazyk na komunikační úrovni (komunikace se zákazníky v cizím jazyce + kontrola dokumentů)
* organizační a komunikační dovednosti
* praxe s prací na PC (Word, Excel, Power Point)

Výhodou:
* anglický jazyk na komunikační úrovni
* zkušenosti v oblasti logistiky

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * finanční prémie měsíční a kvartální * flexibilní pracovní doba * 4 týdny dovolené + 1 týden navíc po 2 letech * možnost aktivně využívat cizí jazyk * možnost firemního vzdělávání zdarma * penzijní připojištění * firemní stravování
  • Místo pracoviště: Ostrava