Nabídka práce > Odborná asistentka technického úseku

Odborná asistentka technického úseku

Náplň práce

• Komunikace se zákazníky a dodavateli
• Zpracovávání nabídek, koordinace termínů servisu, zajišťování náhradních dílů
• Příprava nových servisních smluv
• Logistika (zajišťování přepravy zboží ze zahraničí a ČR)
• Administrativa, back-office

Požadavky

• Min. SŠ vzdělání, předchozí praxe v administrativě výhodou, není podmínkou
• Příjemné vystupování, komunikativnost
• Ochotu a schopnost učit se novým věcem
• Znalost AJ slovem i písmem
• Samostatnost, zodpovědnost, pozitivní přístup
• Dobrá znalost PC, MS Office, Outlook
• Řidičský průkaz sk. B
• Technické myšlení výhodou

Nabízíme

• Příjemné pracovní prostředí, pohodový kolektiv
• Práce na plný úvazek
• Dostatečné zaškolení
• Odpovídající platové ohodnocení 25.000 – 35.000,- Kč
• 13. plat
• Příspěvek na stravování – stravenky v hodnotě 100,- Kč
• Mobilní telefon, možnost služebního automobilu
• Firemní akce – teambuildingové pobyty, společné hory, termály

Další informace

Právě teď máte jedinečnou možnost Vašeho dalšího profesního rozvoje v jedné z nejvýznamnějších společností v České republice v oblasti dodávek a servisu záložních zdrojů energie. V našem pohodovém kolektivu budete mít prostor pro seberealizaci, Vaše nápady i odborný růst!

Informace o pozici

  • POWERBRIDGE spol. s r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk
  • Plat: 25.000 - 35.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Stravenky, mobilní telefon, služební automobil a firemní akce.
  • Místo pracoviště: Popůvky (okr. Brno - venkov)