Nabídka práce > NÁKUPČÍ S ANGLIČTINOU

NÁKUPČÍ S ANGLIČTINOU

Náplň práce

Hledáte novou pracovní výzvu v oblasti nákupu? Rádi byste využili angličtinu v komunikaci se zahraničními dodavateli výrobní společnosti?
Pak pro Vás máme zajímavou pracovní příležitost - hledáme kandidáty na pozici NÁKUPČÍ se znalostí angličtiny.

Náplň práce:
- nákup přímého materiálu pro výrobu
- jednání s dodavateli a odběrateli v ČR i v zahraničí, vyjednávání podmínek - ceny, dodací termíny, atd.
- zajištění plynulosti dodávek materiálu do výroby
- sledování stavu skladových zásob a jejich optimalizace
- uzavírání smluv, tvorba objednávek

Požadavky

- VŠ/SŠ technického, popř. ekonomického zaměření
- praxe v oblasti nákupu min. 1 rok
- aktivní znalost AJ nutná, další jazyk výhodou
- dobrá znalost práce na PC
- aktivní přístup k práci
- organizační a komunikační schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Nabízíme: - perspektivní práci v mezinárodní společnosti - motivující mzdové ohodnocení - systém zaměstnaneckých benefitů - odborná školení - uplatnění jazykových znalostí v praxi
  • Místo pracoviště: Kroměříž