Nabídka práce > Asistent Logistiky| Benešov| vhodné pro absolventy

Asistent Logistiky| Benešov| vhodné pro absolventy

Náplň práce

Máte zájem o práci v logistice a domluvíte se anglicky? Možná hledámě právě Vás!!!

Pro velmi významnou mezinárodní společnost z oblasti FMCG (potraviny) hledáme do týmu kandidáta na pozici ASISTENTA DO LOGISTIKY !!!

Náplň práce:
- Kontrola zásob domácího skladu i skladů zákazníka.
- Plánování pohybu zboží, inbound/outbound.
- Komunikace se skladem, dispečery, nákupním oddělením.
- Denní reporting.
- Vytváření týdenních plánů a jejich každodenní aktualizace.
- Analyzování KPI ukazatelů spojených s logistickým plánováním.
- Komunikace v rámci týmu.

Nástup možný IHNED.

Požadavky

- alespoň SŠ vzdělání
- anglický jazyk slovem i písmem
- zkušenosti v logistice výhodou
- Komunikativnost a týmový hráč
- znalost MS Office.
- časová flexibilita.
- ochota práce na směny – ranní, odpolední, víkendy 1x za měsíc.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 25000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - příspěvek na dopravu - příspěvek na stravování - příspěvek na kurzy
  • Místo pracoviště: Benešov