Nabídka práce > Zdravotnický asistent (-ka), Všeobecná sestra v Domově sv. Josefa

Zdravotnický asistent (-ka), Všeobecná sestra v Domově sv. Josefa

Náplň práce

Práce v nepřetržitém provozu, poskytování péče nemocným roztroušenou mozkomíšní sklerózou v Domově sv. Josefa.

Požadavky

Požadujeme zdravotnické vzdělání, empatický vztah k lidem a pozitivní přístup k práci. Plná registrace (práce bez dozoru) výhodou. Bezúhonnost (čistý výpis z rejstříku trestů) podmínkou.

Nabízíme

Smysluplnou práci v ojedinělém zařízení, které provozuje Oblastní charita Červený Kostelec. Po zapracování benefity (obědy zdarma, příspěvek na dovolenou), možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou. V areálu Domova sv. Josefa Žirči je možné zajistit přechodné ubytování.

Informace o pozici

  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání: střední odborné, vyšší odborné
  • Plat: 18 000 - 23 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: po 3 měsících obědy zdarma, příspěvek na dovolenou
  • Vhodné pro: všeobecné sestry s praxí i pro absolventy zdravotních škol, výhodou plná registrace
  • Místo pracoviště: Domov sv. Josefa, Žireč u Dvora Králové nad Labem