Nabídka práce > Realizátor pro pracovně lékařskou společnost

Realizátor pro pracovně lékařskou společnost

Náplň práce

- kontrola a zajištění vybavenosti Medical centra
- vybudování a zajišťování chodu ordinací
- administrativní činnost
- příprava podkladů pro faktury, jejich kontrola a následná fakturace
- plánování směn, kontrola docházky, příprava podkladů pro mzdy
- komunikace s úřady, s lékaři, pojišťovnami, hygienou a s klientem
- vyhledávání zdravotnických přístrojů a potřeb
- řešení operativních úkolů
- podílení se na náboru sester/ lékařů ve spolupráci s týmem HR

Požadavky

- výborné organizační a komunikační schopnosti
- min. SŠ vzdělání s maturitou
- analytické myšlení (základy ekonomie)
- výborné organizační schopnosti
- zkušenosti se závodním lékařstvím bude Tvou velkou výhodou
- chceme administrativně zdatnou osobnost
- také dynamickou osobnost, schopnou rychle a pružně reagovat na nové požadavky
- samostatnost je pro nás hodně důležitá
- asertivita je také důležitá, schopnost efektivně komunikovat se zaměstnanci - lékaři, sestry
- pečlivost, systematický přístup, zodpovědnost, spolehlivost jsou u nás základní požadavky
- časová a prostorová flexibilita - 2 dny v týdnu služební cesta (ubytování zajištěno)
- ŘP sk. B - aktivní řidič
- Anglický jazyk bude výhodou
- znalost MS office

Nabízíme

- Nadstandartní finanční ohodnocení 27 000 - 43 000 HM dle zkušeností
- kancelář s mladým týmem v Ostravě a přátelský kolektiv
- týdenní benefit - "ZAMĚSTNANEC TÝDNE" - 10 000,- Kč
- služební automobil (možnost i k soukromým účelům), notebook, mobil
- zajímavou, pestrou a dynamickou práci
- zvýhodněný paušální mobilní tarif
- profesní i osobnostní rozvoj a růst
- občerstvení na pracovišti vč. polévky
- možnost využití služebního bytu v Praze k soukromým účelům

Další informace

Místo pracoviště:
Alejnikovova 3184/5a, Ostrava - Zábřeh
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru:
Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu:
Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Plat:
27000 - 43000 Kč/měsíc
Benefity:
Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Ubytování/příspěvek na ubytování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Rozjezd zcela nového projektu
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky:
Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Základní)
Zadavatel:
Personální agentura

Informace o pozici

  • Tempo
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: 27 000 - 43 000 HM
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Ostrava-Zábřeh