Nabídka práce > Privátní poradce pro servis stávajících klientů

Privátní poradce pro servis stávajících klientů

Náplň práce

Servis stávajících klientů, administrativní příprava, telefonní kontakt s klienty.

Požadavky

Středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou, ochotu učit se novým věcem, příjemné vystupování.

Nabízíme

Stabilní zázemí, možnost fixního příjmu, flexibilní pracovní doba a firemní benefity.

Další informace

Hledáme do našeho týmu posilu na pozici privátního poradce pro servis stávajících klientů. Nabízíme stabilní prostředí, pravidelný přísun klientů, možnost fixního příjmu a flexibilní pracovní dobu. Požadujeme středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou, příjemné vystupování a ochotu učit se novým věcem. V případě zájmu zašlete životopis na email marsalek.j1@gmail.com

Informace o pozici

  • Ján Maršalek
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL