Nabídka práce > VEDOUCÍ ZAHRANIČNÍHO OBCHODU | Pelhřimovsko

VEDOUCÍ ZAHRANIČNÍHO OBCHODU | Pelhřimovsko

Náplň práce

Obchodníci na Vysočině, tohle je příležitost i pro Vás! Jsme nadnárodní výrobní společnost a po dlouhých letech hledáme nového Vedoucího zahraničního obchodu. Máte obchodní zkušenosti, dokážete vést a motivovat menší tým lidí a hovoříte plynule německy nebo anglicky? Pak můžeme pokračovat v jednání.

Vaším úkolem bude:
- odpovědnost za efektivní obchodní činnost v rámci skupiny (interní obchod) a směrem k zákazníkům
- udržování velmi dobré úrovně stávajících obchodních vztahů
- zodpovědnost převážně za zahraniční teritoria (Německo, Anglie, Itálie, Francie) + ČR
- vedení menšího týmu obchodních referentů
- spolupráce při plánování výroby a zajištění expedice zakázek k zákazníkovi
- úzká spolupráce s vedením společnosti, pravidelný reporting jednateli, obchodní analýzy
- cestování minimálně (převážně obchod z kanceláře)

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- obchodní praxe, zahraniční obchod a výrobní společnost výhodou
- zkušenosti s vedením menšího týmu, manažerské schopnosti
- NJ aktivně na úrovni pro denní komunikaci slovem i písmem
- MS Office (především Excel!)

Osobnost:
- komunikativní osoba, aktivní přístup
- silná orientace na potřeby zákazníka
- schopnost pružně reagovat na změny

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - fixní mzda dle předchozích zkušeností až do výše 50 000 Kč - 5 týdnů dovolené - pružná pracovní doba - mobilní telefon, notebook - příspěvek na životní připojištění - příspěvek na stravování - vzdělávací kurzy, školení
  • Místo pracoviště: Pelhřimov