Nabídka práce > VEDOUCÍ ÚČETNÍHO ODDĚLENÍ s AJ

VEDOUCÍ ÚČETNÍHO ODDĚLENÍ s AJ

Náplň práce

Máte praxi na pozici jako hlavní účetní alespoň dva roky? Dokážete obstojně komunikovat v angličtině se zahraničními pobočkami formou psanou i mluvenou? Jste ochotna občasně cestovat a účastnit se auditů i na jiné pobočce?
Pokud si odpovíte na všechny otázky ano, tak čtěte dále a projdete-li úspěšně VŘ, tak vaší další náplní práce na Pelhřimovsku ve výrobní společnosti bude:

- vedení kompletního účetnictví
- vedení a motivace týmu o cca deseti lidech
- kompletní přípravy pravidelných závěrek
- přípravy na audity a úzká spolupráce s auditory
- spolupráce při zpracovávání DPPO
- případné poskytování účetního poradenství v rámci společnosti

Požadavky

- VŠ (popř. i SŠ) vzdělání ekonomického směru
- AJ na úrovni pro denní komunikaci se zahraničními pobočkami
- praxe na pozici hlavní účetní min. 2 roky podmínkou
- perfektní znalost podvojného účetnictví a ostat. účetních standardů
- přehled v oblasti financí a controllingu výhodou
- praxe či předpoklady pro vedení a motivaci týmu účetního oddělení
- velmi dobrá znalost MS Office

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - možnost závodního stravování nebo stravenky - odměny za zlepšovací návrhy - zaměstnanecké benefity (plavání, fitness, wellness, bruslení) - pojištění proti způsobené škodě
  • Místo pracoviště: Pelhřimov