Nabídka práce > SPRÁVCE IT SYSTÉMŮ | výrobní společnost

SPRÁVCE IT SYSTÉMŮ | výrobní společnost

Náplň práce

Baví Vás správa IT systémů a chcete pracovat pro lídra ve svém oboru v rámci ČR? Pak je tady jedna volná židle přímo na Vysočině!

Co bude Vaším úkolem:
- IT podpora pro naši výrobní jednotku
- 2nd level onsite support, takže žádný helpdesk nebo tickety (od toho tu máme speciální tým Service Desk)
- správa serverů, LAN, pracovních stanic a souvisejícího vybavení ve výrobě (HW, SW)
- v podstatě hlavním úkolem bude zajistit plynulý chod počítačů a dalších zařízení, které jsou napojené na výrobní linky a řídí nebo kontrolují určité procesy
- komunikace a spolupráce s mezinárodním týmem
- účast na plánování a implementaci IT projektů

Proč by se Vám ta práce mohla líbit:
- smlouva na dobu neurčitou
- být jedničkou na trhu nás baví, takže jsme v naší práci hodně inovativní
- tomu odpovídá i obrovský tým vývojářů v rámci ČR
- řešíme různé projekty, ať už místní nebo ve spolupráci s ostatními pobočkami
- nebojíme se investovat potřebné finance do nových SW, robotizace, digitalizace

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání (ideálně IT)
- praxe v oboru IT alespoň 2 roky (správa IT systémů a LAN)
- AJ na úrovni B1, tzn. schopnost řešit pracovní věci ústně i písemně
- samostatnost v zadaných úkolech, systematičnost, řešit a vyřešit problémy
- týmová spolupráce
- občasné služební cesty
- ŘP sk. B

Odborné znalosti nebo zkušenosti:
- virtualizace
- správa HW, SW, Windows OS (včetně serverů a produktů MS Office)
- správa LAN (VLANs - Routing, Wi-Fi), základně WAN řešení

Výhodou budou i tyto zkušenosti:
- ITIL / Cobit / SQL / PowerShell / Visual Studio / Linux

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - pracovní poměr na dobu NEURČITOU - 5 týdnů dovolené - příspěvek na dopravu - stravenky 100 Kč / den - příspěvek na penzijní a životní pojištění - cafeteria program - firemní notebook a mobil Nástup: možný ihned / dohodou Bc. Kamila Gebrtová M:
  • Místo pracoviště: Chotěboř