Nabídka práce > Hospodář/ka Divadla DISK

Hospodář/ka Divadla DISK

Náplň práce

• provádí samostatná operativní ekonomická opatření ds DISK;
• provádí ekonomické rozbory, sleduje vývoj nákladů a výdajů, zajišťuje ekonomické činnosti na úseku financování, rozpočetnictví a kalkulace;
• vede studenty DAMU při vyúčtování rozpočtů inscenací
• vyhotovuje a eviduje objednávky a faktury;
• odpovídá za přípravu všech daňových dokladů k zaúčtování;
• zajišťuje personální a mzdovou agendu ds DISK;
• připravuje podklady k uzavírání všech druhů dohod a smluv se zaměstnanci i externími dodavateli;
• vykonává sekretářské práce;
• organizuje příjem a výdej veškeré korespondence a eviduje jí v rámci spisové služby AMU

Požadavky

• ukončené minimálně SŠ vzdělání,
• kladný vztah k číslům a tabulkám
• schopnost základní komunikace v angličtině,
• pokročilá znalost práce na PC (Word, Excel, email, WWW, Google Drive),
• komunikativnost, milé vystupování, organizační schopnosti
• schopnost zvládat stresové situace

Nabízíme

• zajímavou práci v tvůrčím prostředí prestižní umělecké vysoké školy,
• mladý kolektiv,
• služební telefon

Informace o pozici

  • Akademie múzických umění v Praze, DIVADLO DISK
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ - základní znalost
  • Plat: 7. třída dle Vnitřního mzdového předpisu AMU
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 13. plat, 5 týdnů dovolené, sick days, osobní příplatek
  • Místo pracoviště: DAMU, Karlova 26, Praha 1