Nabídka práce > Asistent/ka prodeje

Asistent/ka prodeje

Náplň práce

Co bude Vaším úkolem?

• obsluha zákazníka
• příjem a doplňování zboží
• práce s pokladnou a pokladním systémem
• aranžování zboží, úprava vzhledu prodejny

Požadavky

Co od Vás očekáváme?

• komunikativnost a kladný vztah k zákazníkovi
• zkušenosti v oblasti prodeje výhodou, nikoliv podmínkou
• samostatnost, spolehlivost, aktivní pracovní nasazení
• ochotu a schopnost učit se novým věcem
• fyzická zdatnost
• trestní bezúhonnost

Nabízíme

Co nabízíme?

• motivační systém odměňování
• práci na HPP v perspektivní a dynamické společnosti
• příjemné pracovní prostředí a kolektiv
• zaměstnanecké slevy
• pracovní doba v režimu krátký/dlouhý týden

Další informace

Jsme jedním z největších maloobchodních prodejců dětského a kojeneckého sortimentu v ČR. Na Českém trhu působíme již více než 17 let. Pro naše prodejny v Praze přijmeme do svého týmu vhodné kandidáty na pozici ASISTENT/KA PRODEJE.

Informace o pozici

  • Dětská Galaxie s.r.o
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha