Nabídka práce > MANAŽER KVALITY – OBJ545

MANAŽER KVALITY – OBJ545

Náplň práce

• analyzovat a zajišťovat nápravu interních/externích reklamací vč. reportování
• připravovat PPAP dokumentace pro zákazníky, schvalovat PPAP dokumentace od dodavatelů
• přímo komunikovat se zákazníky a s interním týmem
• spolupracovat na auditech dodavatelů, připravovat zákaznické audity
• implementovat a udržovat požadavky ISO/TS 16949 do procesů výroby

Požadavky

• minimálně SŠ vzdělání
• praxe v automotive výhodou
• zkušenosti s řízením projektů nebo kontrolou kvality výhodou
• znalost AJ nebo NJ slovem a písmem
• znalost čtení technické dokumentace
• znalost norem ISO/TS 16949, VDA výhodou
• znalost MS Office
• řidičský průkaz sk. B (ochota cestovat)
• pečlivost, zodpovědnost, flexibilita, preciznost

Nabízíme

• motivující ohodnocení dle zkušeností a dovedností
• stravování ve společnosti - dotované
• příspěvek na životní pojištění
• velké množství bonusů (např. roční bonus)
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek do kafeterie
• odměny za odpracované roky
• pracoviště Klášterec nad Ohří

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka? Pokud ano, zašlete nám Váš životopis (ve wordu či pdf) a připojte krátký průvodní dopis. Všechny uchazeče budeme informovat o vyhodnocení životopisu, případně doporučíme pozice, které lépe korespondují s Vašimi zkušenostmi a dovednostmi.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální společnosti Žirafa.cz s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti, Management,
  • Požadované vzdělání: Středoškolské odborné s maturitou
  • Požadované jazyky: anglický nebo německý jazyk aktivně
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: absolventy VŠ
  • Místo pracoviště: Klášterec nad Ohří