Nabídka práce > MANAŽER PROCESNÍHO INŽENÝRINGU až 80 000 Kč

MANAŽER PROCESNÍHO INŽENÝRINGU až 80 000 Kč

Náplň práce

Rádi byste působili mimo automotive? Láká Vás působení v úspěšné mezinárodní výrobní společnosti, která je jedničkou na trhu v oblasti svého podnikání? Pak neváhejte a přihlaste se na pozici: "MANAŽER PROCESNÍHO INŽENÝRINGU"

Vaši náplní práce bude:

* vedení oddělení
* odpovědnost za optimalizaci procesu výroby
* dohled nad neustálým zlepšováním
* podílení se na vývoji nových výrobků a procesů

Požadavky

* min. bakalářské vzdělání technického směru
* zkušenosti z výrobní společnosti na obdobné manažerské pozici
* znalost štíhlé výroby
* výborná komunikace v anglickém jazyce
* Six Sigma Green Belt - vekou výhodou
* samostatnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 70000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * výkonnostní prémie - vypláceny měsíčně * docházkový bonus - vyplácen měsíčně * další prémie vypláceny v souvislosti s počtem odpracovaných let * příspěvky na stravování * sportovní aktivity hrazené firmou (tenis, badminton, lyžování ...)
  • Místo pracoviště: Nový Jičín