Nabídka práce > TEAM LEADER - ZÁKAZNICKÉ PROJEKTY, s NJ nebo AJ

TEAM LEADER - ZÁKAZNICKÉ PROJEKTY, s NJ nebo AJ

Náplň práce

Jsi technik, ale přesto ti víc vyhovuje práce v kanceláři? Chceš koordinovat zákaznické projekty, denně využívat NJ nebo AJ a navíc se posunout do role team leadera? Pro náš tým na technické podpoře hledáme zkušenejšího koordinátora projektů, který se stane pomocnou rukou vedoucího oddělení.

Jak bude vypadat práce na této pozici?
- staneš se koordinátorem projektů a team leaderem menšího týmu lidí technické podpory
- denně budeš komunikovat v AJ/NJ se zahraničními zákazníky
- u nás ve firmě budeš spolupracovat především s výrobou, oddělením konstrukce a zákaznickým servisem
- budeteš poskytovat technické poradenství našim obchodním týmům
- zadávat příslušná data do počítače
- připravovat technické podklady pro nabídky a cenové kalkulace
- pracovat s technickou dokumentací a provádět potřebné úpravy a koncové změny
- posuzovat vyrobitelnost a řízení rizik u zakázkové výroby
- spolupráce na projektech, vedení veškeré dokumentace

Požadavky

- min. SŠ, technický směr (strojírenství, stavebnictví)
- praxe v projektovém řízení nebo na technické podpoře nutností
- plynulou AJ nebo NJ pro denní komunikaci se zákazníky v zahraničí
- dobrá technická orientace, práce s technickou dokumentací
- komunikativní osoba, která umí pracovat v týmu a pružně předávat potřebné informace
- schopnost koordinovat a motivovat tým lidí
- MS Office, základní práce v CAD
- ŘP sk. B - aktivní řidič

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - pružná pracovní doba - notebook, mobil - příspěvek na stravování - jazykové a odborné vzdělávání - zaměstnanecké programy a slevy SMLOUVA NA DOBU NEURČITOU! Nástup: možný ihned nebo dle domluvy Máte rádi přátelské prostředí i v
  • Místo pracoviště: Havlíčkův Brod