Nabídka práce > KEY ACCOUNT MANAŽER, auto a 13. plat

KEY ACCOUNT MANAŽER, auto a 13. plat

Náplň práce

Máte VŠ vzdělání, velmi dobrou angličtinu a jste rozený obchodník? Pak nám dejte o sobě vědět! Pošlete svůj životopis a využívejte celou řádků těch nejlepších firemních benefitů.

Jako KEY ACCOUNT MANAŽER pro jižní Čechy budete mít na starosti mj.:

- akvizici nových zákazníků a udržování vynikajících vztahů se stávající klientelou
- prodej a poradenství v oblasti technického produktu
- tvorbu cenových nabídek
- mapování trhu a konkurence
- plnění stanovených obchodních cílů
- reporting

Požadavky

- VŠ vzdělání
- AJ min. B2 pro emailový a telefonický kontakt
- obchodní myšlení, drive a tah na branku je pro nás podstatnější, než předchozí zkušenosti
- komunikativní, profesionální přístup a reprezentativní vystupování
- ochota učit se a vysoké pracovní nasazení
- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, ochota cestovat
- dobrá uživatelská znalost MS Office (Excel, Word, Outlook, Explorer)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 30000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat dle splnění plánu firmy - kvartální bonusový systém až 30% mzdy - odměna za získání nového zákazníka - příspěvek na kvartální akce - mobil, notebook, auto i pro soukromé účely - možnost občasné práce z domu - týden dovolené navíc - flexi
  • Místo pracoviště: České Budějovice