Nabídka práce > TECHNIK KVALITY, AŽ 35 000 Kč, absolventi vítání

TECHNIK KVALITY, AŽ 35 000 Kč, absolventi vítání

Náplň práce

Víš co se skrývají zkratky ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001? Máš SŠ vzdělání technického směru? V tom případě dáme Ti šanci získat první zkušeností ve výrobní společnosti, s vidinou kariérního posunu v oblastí kvality.

Jako TECHNIK KVALITY budeš mít na starosti:
- vstupní kontrolu materiálu a zakázek,
- interní audit
- dokumentací v oblasti jakosti - správa atestů, řízení reklamací
- dohled nad dodržováním QMS a EMS v provozech

Požadavky

- SŠ vzdělání technického směru
- znalost norem ISO 9001, 14001 a OHSAS 18001
- řidičské oprávnění sk. B
- předchozí praxe a znalost AJ/NJ výhodou, nikoli podmínkou!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 26000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - měsíční odměny - 13. plat - pružná pracovní doba - týden dovolené navíc - příspěvek na stravování - příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: České Budějovice