Nabídka práce > EXPORT Area Sales Manager

EXPORT Area Sales Manager

Náplň práce

Pro našeo významného klienta, distributora náhradních dílů a autopříslušenství, hledáme kandidáta na pozici Export Area Sales Manager.

Pokud o Vás platí, že jste dobrý obchodník, rád se pohybujete v terénu, umíte dobře německy a Vaše srdcová záležitost jsou auta, pak jste Vy tím, koho hledáme!

Co bude patřit do Vaší pracovní náplně:
vytváření a rozvoj exportní sítě v Německu a Rakousku
mapování trhu a konkurence
jednání s odběrateli (smlouvy, nabídky, ceny)
vedení obchodních zástupců
spolupráce s odd. nákupu, logistiky, marketingu aj.
a mnoho dalších zajímavých úkolů

Požadavky

výbornou znalost německého jazyka
časovou flexibilitu (častý pobyt v zahraničí)
zkušenosti na obdobné pracovní pozici
obchodního ducha a vřelý vztah k autům
samostatnost, přesvědčivost, cílevědomost,

Nabízíme

zajímavou a obchodní práci s využitím NJ
zázemí férové a stabilní společnosti
milé a přátelské firemní prostředí
zajímavé finanční ohodnocení

Informace o pozici

  • HRM Services s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: min. SŠ
  • Požadované jazyky: výborná znalost NJ
  • Plat: 50000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha