Nabídka práce > Service Desk Engineer

Service Desk Engineer

Náplň práce

Jste komunikativní, domluvíte se anglicky a rádi byste poskytovali podporu firemním zákazníkům v IT oblasti?

Pak neváhejte, máme pro Vás zajímavou pracovní příležitost:

Náplň práce:
* řešení požadavků zákazníků
* poskytování poradenství zákazníkům v IT oblasti
* řešení incidentů, zajištění zpětné vazby pro uživatele

Požadavky

* min. SŠ vzdělání v oblasti IT
* anglický jazyk na komunikativní úrovni - denní využití
* praxe na obdobné pozici min. 2 roky
* zkušenost s Windows 7, Windows 10
* znalost MS Office 2010, 2016
* velmi dobré komunikační schopnosti
* ochota cestovat - občasné služební cesty do zahraničí

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * flexibilní pracovní doba * pravidelné odměny * příspěvek na stravné * příspěvek na penzijní připojištění či životní pojištění * Flexi Pass poukázky * firemní akce
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek