Nabídka práce > Servírka / číšník v hotelové restauraci

Servírka / číšník v hotelové restauraci

Náplň práce

Samostatný/á číšník/servírka pro obsluhu v restauraci s velkou letní terasou - celkem cca 120 míst. Náplň práce je příprava restaurace na provoz, obsluha a komunikace s hosty.

Požadavky

Požadujeme spolehlivost, příjemné vystupování, zájem o práci a ochotu se učit novým věcem, češtinu a angličtinu na dobré úrovni - většina hostů jsou cizinci. Jiné jazyky vítány. Vyučení v oboru nebo adekvátní praxe a zájem o tuto práci podmínkou, prosím o zájemce, kteří to myslí vážně :)

Nabízíme

Nabízíme stabilní zázemí, vstřícný kolektiv a odměnu dle odvedené práce.

Další informace

Restaurace ve Vile U Varhanáře, uprostřed Kutné Hory
První kontakt prosím mailem a CV nebo alespoň reference z předchozích zaměstnání

Informace o pozici

  • Středočeský kraj
  • Obor: Gastronomie a pohostinství, Služby,
  • Požadované vzdělání: vyučen v oboru nebo odpovídající praxe
  • Požadované jazyky: čeština, angličtina
  • Plat: 70,- Kč / hodina
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: možnost ubytování v místě, odměny dle kvality práce
  • Vhodné pro: možno brigádně, částečný i plný úvazek, vhodné i pro studenty
  • Místo pracoviště: Kutná Hora