Nabídka práce > Obchodní zástupce - Veterina - TOP SPOLEČNOST

Obchodní zástupce - Veterina - TOP SPOLEČNOST

Náplň práce

Máte zkušenost na obchodní pozici v oblasti pet food, OTC či Rx či farmacie? Chcete pracovat ve společnosti kde je otevřená komunikace a přátelské prostředí?

Tvé odpovědi jsou ANO? Pak nám pošlete svůj životopis.

Co bude Vaší náplň práce?
* starost o významné klienty společnosti
* propagace portfolia společnosti u veterinářů
* účast na kongreseh a pravidelných schůzkách s klienty
* zodpovědnost za obchodní výsledky
* pravidelné obchodní schůzky
* nastavování obchodních podmínek

Požadavky

* vysokoškolské nebo bakalářské vzdělání, v oblasti veteriny velkou výhodou
* středně pokročilá znalost
* obchodník tělem i duší
* zkušenost z pozice obchodního zástupce ve veterině, OTC, výživy apod.
* proaktivní přístup
* perfektní prezentační a komunikační dovednosti
* analytické schopnosti
* charismatická osobnost
* drive

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * bonusová složka mzdy 20% * smlouva na dobu neurčitou * automobil i k osobním účelům * 5 týdnů dovolené * sick days * možnost home office
  • Místo pracoviště: Liberec