Nabídka práce > TECHNICKÝ KONZULTANT s AJ

TECHNICKÝ KONZULTANT s AJ

Náplň práce

Přední dodavatel izolačních materiálů hledá posilu do svého týmu. Pokud máte zkušenosti s izolačními materiály a umíte pracovat v CADu, neváhejte a dejte o sobě vědět.

Co Vás na této pozici čeká:
* tvorba technické dokumentace
* prezentace nových firemních výrobků
* spolupráce a poradenství architektům a projektantům
* specifikace produktů, návrhy konstrukčních řešení
* organizace technických seminářů

Požadavky

* SŠ nebo VŠ technického směru
* aktivní znalost AutoCad, ArchiCad nebo podobného programu
* obchodní zkušenosti
* angličtina na pokročilé úrovni
* dobré komunikační dovednosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - závodní stravování - 5 týdnů dovolené - bonusový program - moderní kanceláře - prima kolektiv - firemní školení - mzdové ohodnocení dle zkušeností - home office - zahraniční služební cesty
  • Místo pracoviště: Hradec Králové