Nabídka práce > Projektový inženýr - AUTOMATIZACE A ROBOTIKA

Projektový inženýr - AUTOMATIZACE A ROBOTIKA

Náplň práce

Průmysl 4.0. - víte o co jde? Znáte roboty, které se využívají v automotive? Máte zkušenost s jejich nákupem, programováním a oživováním? Máte přehled o nových technologiích? Domluvíte se plynně anglicky a chcete cestovat po celé Evropě?

Hledáme do týmu odborníka na pozici: Projektový inženýr - AUTOMATIZACE A ROBOTIKA

Náplň práce:

* Roboti, roboti, roboti :) - jejich nákup, instalace, oživování - KUKA, Fanuc, Yaskava
* PLC programování - Siemans, Schneider, Alan Bradley
* Technická podpora pro evropské závody
* Práce na projektech automotizace a Průmyslu 4.0
* Komunikace s dodavateli, analýza nejnovějších technologií a jejich nákup

Požadavky

* prokazatelné zkušenosti a výsledky v oblasti programování robotů a jejich zavádění do výroby
* komunikativní angličtina (denní využití)
* VŠ obor strojírenství
* minimálně 2,5 roku praxe v oboru
* Průmysl 4.0

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 60000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * prémie a 13. plat (vyplácený semestrálně) * možnost profesního růstu * další odborné vzdělávání * příspěvek na penzijní připojištění * příspěvek na stravování * jazykové kurzy * po prvním roce 1 týden dovolené navíc
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav