Nabídka práce > KONSTRUKTÉR

KONSTRUKTÉR

Náplň práce

Nabízíme Vám zajímavě ohodnocenou práci samostatného KOSNTRUKTÉRA JEDNOÚČELOVÝCH STROJŮ.

Jaké Vás čekají pracovní úkoly?

* konstrukční práce od návrhu výrobku až po předání do výroby
* komunikace se zákazníkem
* technická podpora pro obchodní oddělení
* vypracování konstrukční dokumentace
* koordinace expedice zařízení a instalace
* místo výkonu práce: Turnovsko

Požadavky

* vzdělání technického směru nebo odpovídající praxe v oboru konstrukce
* znalost 3D CAD softwaru (ideálně základy CATIA)
* technické myšlení
* řidičský průkaz sk.B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * bonusy * 5 týdnů dovolené * zázemí stabilní společnosti * atraktivní zaměstnanecké výhody * neformální pracovní prostředí a prostor pro uplatnění vlastních nápadů, schopností a iniciativy
  • Místo pracoviště: Turnov