Nabídka práce > Vedoucí skladu

Vedoucí skladu

Náplň práce

Máte zkušenosti se skladem z výrobní společnosti? Vedení týmu lidí Vám není cizí? Jste silná osobnost, která se nebojí výzev? Tak neváhejte a dejte nám o sobě vědět! Obsazujeme pozici "Vedoucí skladu".

Co Vás čeká?

* Řízení skladu tak, aby byl potřebný materiál (případně výrobky) k dispozici včas a ve správném množství
* Zajištění chodu skladu materiálů a výrobků
* Snaha o snížení nákladů a vyšší přesnost a bezpečnost práce
* Vedení týmu lidí (až 50 lidí)

Požadavky

* Praxe z obdobné pozice
* Schopnost motivovat, řídit a dávat podporu
* Alespoň základní znalost anglického jazyka

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Prémie * Dodatečné dny pracovního volna * Odměna při pracovním výročí zaměstnance a u životního výročí 50 let * Možnost půjčky v tíživé situaci * Příspěvek na životní pojištění * Rehabilitace, závodní lékařka * Zaměstnanecké stravování * Den placen
  • Místo pracoviště: Liberec