Nabídka práce > TECHNIK BOZP A PO s AJ

TECHNIK BOZP A PO s AJ

Náplň práce

Náplň práce:
- Organizace a zajišťování školení OBP a PO podle zákona
- Plnění úkolů vydaných statutárním zástupcem právnické osoby na úseku požární ochrany
- Pravidelné obnovování a osvědčování své odborné způsobilosti dle Zákona o PO v platném znění
- Vyšetřování pracovních úrazů a nemocí z povolání, navrhování opatření s cílem odstranit jejich zdroje a příčiny
- Dohled nad odstraňováním závad v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany

Požadavky

- ÚSO (elektrotechnika) , nebo VŠ (Praxe v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany)
- Odbornou způsobilost pro BOZP a PO
- Praxi v oboru BOZP a PO (v nadnárodní společnosti výhodou)
- znalost AJ – komunikativní úroveň (psaní reportů, audity v AJ)
- zkušenosti z oboru energetiky výhodou
- flexibilitu, rozhodnost, samostatnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Administrativa, Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - zázemí stabilní zahraniční společnosti - motivující finanční ohodnocení - zaměstnanecké benefity - při relokaci pomoc s ubytováním
  • Místo pracoviště: Šumperk