Nabídka práce > SPECIALISTA KONTROLY KVALITY | STROJÍRENSTVÍ | KLADENSKO

SPECIALISTA KONTROLY KVALITY | STROJÍRENSTVÍ | KLADENSKO

Náplň práce

Výrobní firma v oblasti těžkého strojírenství se světovým jménem hledá v rámci rozšiřování svých aktivit a posílení výrobního oddělení kolegu na pozici:

Náplň práce:
- ultrazvukové nedestruktivní zkoušení svarů svařovaných ocelových konstrukcí
- odborná činnost v týmu kontroly kvality ve strojírenské výrobě
- společnost zajistí školení k obsluze přístroje

Požadavky

- minimálně SŠ vzdělání
- platný certifikát k provádění UT na úrovni 2 podle EN ISO 9712
- zkušenost ve vyhodnocení nálezů podle EN ISO 11666
- znalost výrobních procesů strojírenské výroby - ocelové konstrukce
- znalost výrobní dokumentace - strojní zaměření
- praxe ve strojírenském oboru
- flexibilita, samostatnost, spolehlivost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - roční odměna a vánoční bonus - příspěvek na stravování a penzijní připojištění - 5 týdnů dovolené - zázemí úspěšné stabilní zahraniční společnosti - odpovídající finanční ohodnocení - podnikové jazykové kurzy - odměny při pracovních a životních
  • Místo pracoviště: Kladno