Nabídka práce > Specialista péče o zákazníky, bez prodeje - noční provoz!

Specialista péče o zákazníky, bez prodeje - noční provoz!

Náplň práce

Rádi komunikujete, nasloucháte a pomáháte lidem?
Preferujete práci ve večerních/ nočních hodinách?

Tak čtěte dál.

Vaší náplní práce bude:
- řešení zákaznických požadavků, tedy komunikace se zákazníky
(žádný prodej po telefonu!)
- poskytování přesných informací týkajících se portfolia produktů
- zadávání dat do PC

Požadavky

- min. středoškolské vzdělání s maturitou
- velmi dobré komunikační schopnosti
- samostatnost,spolehlivost a zodpovědnost
- praxe v zákaznického servisu velikou výhodou
- znalost práce na PC
- nástup DOHODOU

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Telekomunikace,
  • Plat: Od 20000 CZK do 25000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - mzdu 25 000 Kč při 100% plnění (bez prodejních cílů)! - možnost nastartovat svoji kariéru v mezinárodní firmě a to i bez předchozí praxe! - 8 hodinové směny v rozmězí 21:00 - 8:00; víkendech 17:00 - 8:00 - neomezený tarif s 15 GB dat a telefon k
  • Místo pracoviště: Hradec Králové