Nabídka práce > Vedoucí pobočky| STAVEBNICTVÍ

Vedoucí pobočky| STAVEBNICTVÍ

Náplň práce

Pohybujte se v oboru stavebnictví již nějaký ten pátek? Hledáte pozici, která by obnášela vedení kolektivu, ale nebude chybět i obchodní část? Pak hledáme právě Vás na pozici VEDOUCÍ POBOČKY.

Co Vás bude čekat:
- vedení chodu Lounské pobočky po stránce obchodní, personální a provozní,
- vedení týmu o 6 lidech,
- obchodní jednání se stávajícími i novými zákazníky,
- dohled nad plněním stanovených obchodních cílů.

Požadavky

Co Vám na pozici VEDOUCÍ POBOČKY nesmí chybět:

- být obchodníkem tělem i duší,
- mít zkušenosti z prostředí stavebnictví,
- mít praxi s prodejem stavebního materiálu nebo izolací,
- mít přehled v regionu Lounska,
- být aktivním řidičem sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené, 2 sick days * prémie podle vlastních obchodních výsledků * služební automobil i k soukromým účelům - stravenky v hodnotě 100 Kč * mobilní telefon, notebook - příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli -
  • Místo pracoviště: Louny