Nabídka práce > BUSINESS DEVELOPER

BUSINESS DEVELOPER

Náplň práce

Budete odpovídat za aktivní vyhledávání projektů pro oblast Morava. Vaším hlavním úkolem bude vyhledávat otevřené projekty, zákazníky a investory v průmyslu, obchodu, kancelářích a dalších oblastí vyhovující našemu produktovému portfoliu. Budete spolupracovat s marketingovým oddělením v Praze a techniky, kteří vám poskytnou patřičnou podporu a zázemí pro vaši odpovědnou a náročnou práci.

Požadavky

- SŠ/VŠ ukončené vzdělání, praxe min. 3 roky v projektovém obchodu
- Chuť a ochota se učit novým věcem
- Kladný vztah k produktům – mít touhu se učit
- Samostatnost, zodpovědnost a loajalitu
- Odolnost proti stresu
- AJ slovem i písmem výhodou
- Zaměření na cíle
- Touha vyhrávat a být nejlepší
- Hledáme dravou a sebevědomou osobnost s touhou po úspěchu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Kvalitní a zodpovědnou pracovní pozici s perspektivou a potenciálem pro růst Atraktivní platové ohodnocení + motivující roční odměny Automobil i k osobnímu užívání, Mobilní telefon, notebook Home office Příspěvek na stravování Týden dovolené navíc
  • Místo pracoviště: Olomouc