Nabídka práce > IT SPECIALISTA

IT SPECIALISTA

Náplň práce

Vybraný člověk bude odpovídat za:
- zajištění provozu, zálohování, dostupnosti a potřebného výkonu databází MSSQL/ORACLE
- správa/úpravy existujících a vytváření nových reportů na SQL Server Reporting Services
- vedení IT projektů souvisejících zejména s tvorbou a úpravami SW pro potřeby výrob
- navrhování databázových struktur a funkčních celků (SP,views etc.), následná realizace
- podporu uživatelů v oblasti řešení incidentů souvisejících s provozem OS Windows
- bezpečnost provozovaných systémů
- vedení dokumentace ke svěřeným systémům

Požadavky

- SŠ nejlépe s IT zaměřením
- 5-letá praxe s administrací business critical MS SQL server/ů (ORACLE výhodou)
- znalost principů a best practices návrhu relačních databází, programování SP na MSSQL
- znalosti v oblasti administrace SQL server reporting services a tvorby reportů
- administrační znalosti OS Windows XP/7/10, Windows Server 2008/2012
- zkušenosti s vedením projektů
- znalost anglického jazyka (komunikace se zahraničními kolegy)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Pět týdnů dovolené - tj. o týden víc, než je obvyklé * Příspěvek na stravování - Možnost závodního stravování. Zaměstnavatel přispívá nad rámec 55% z ceny stravenky, současná cena pro zaměstnance je 19,50Kč. * Příspěvek na penzi
  • Místo pracoviště: Bruntál