Nabídka práce > IT TECHNIK

IT TECHNIK

Náplň práce

Rychle rostoucí mezinárodní společnost se zastoupením po celém světě hledá kvalifikovaného uchazeče na pozici:

- údržbu, správu koncových zařízení
- údržbu, konfiguraci, správu PLC
- instalace a konfigurace pracovních stanic/NB, diagnostika a odstranění poruch
- spolupráce s dodavateli HW a SW při implementaci nových řešení a odstraňování poruch
- instalace/konfigurace kancelářských i lokálně vyvíjených aplikací
- bezpečnost provozovaných systémů
- monitoring funkčnosti a dostupnosti svěřených systémů

Požadavky

- VŠ se zaměření na IT či elektro
- administrační znalosti OS Windows XP/7/10
- zkušenosti s diagnostikou a řešením HW závad
- odbornou způsobilost dle vyhlášky č. 50/78 Sb. § 5
- základy programování VB či C# .NET (není nezbytnou podmínkou, podstatný je zájem se v této oblasti zdokonalovat)
- znalost SIMATIC S5/S7 a schopnost jeho programování výhodou
- ochota držet pracovní pohotovost
- znalost anglického jazyka alespoň na úrovni studia technické dokumentace

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Společnost dále nabízí zajímavý systém firemních výhod, možnost odborného a profesního růstu, zázemí silné stabilní mezinárodní společnosti
  • Místo pracoviště: Bruntál