Nabídka práce > IT TECHNIK, ELEKTRONIK

IT TECHNIK, ELEKTRONIK

Náplň práce

Jste IT technik, nebo elektro technik schopný seřizovat a opravovat stroje přímo ve výrobě? Pokud ANO, čtěte dále.

* seřízení a elektroúdržba strojního zařízení
* výměny součástek a udržování zařízení v chodu
* programování strojů (Symatic)
* opravy strojů a zařízení pro výrobu Display/Optic
* podpora výroby

Požadavky

- SŠ elektrotechnického směru
- znalost IT – Visual Basic 6, Visual Studio 2005, zkušenost s SQL, znalost tvorby
databází
- odbornou způsobilost v elektrotechnice dle Vyhlášky č. 50/78 Sb. minimálně § 6
- zkušenost s PLC (S7-300, S7 – 1200, S5) výhodou
- výhodou je znalost AJ
- pečlivost, spolehlivost, samostatnost a pozitivní přístup k práci

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * roční odměny * pět týdnů dovolené - tj. o týden víc, než je obvyklé * příspěvek na stravování - Možnost závodního stravování * jazykové vzdělávání * příspěvek na penzijní připojištění * zaměstnanecké slevy na produkty koncernu * podpora vzdělávání
  • Místo pracoviště: Bruntál