Nabídka práce > PROCESNÍ INŽENÝR

PROCESNÍ INŽENÝR

Náplň práce

Jste technicky zaměřený absolvent nebo máte jen krátkou praxi? Tak využijte šanci zahájit svou kariéru v mezinárodní společnosti, která Vám dá možnost profesně růst:

- efektivní řízení procesů výroby
- dodržování technologické kázně ve výrobě výbojek
- zavádění kontrolních metod a zařízení
- zaškolování personálu
- vývoj nových metod
- plnění plánu výroby po stránce kvality, BOZP
- procesy stálého zlepšování technologie
- tvorbu a změnu dokumentace, pracovních postupů
- poskytování technické podpory při řešení problémů při výrobních operacích

Požadavky

- VŠ/SŠ vzdělání technického směru
- velmi dobrou znalost práce na PC
- znalost AJ na komunikativní úrovni
- výhodou je znalost statistických metod a řízení procesů
- organizační a řídící schopnosti, technické a koncepční myšlení, samostatnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Pět týdnů dovolené - Příspěvek na stravování - Příspěvek na penzijní připojištění - Zaměstnanecké slevy na produkty koncernu - Jazykové vzdělávání - Podpora vzdělávání a zvyšovaní kvalifikace - Podpora v oblasti bydlení - Roční odměny
  • Místo pracoviště: Bruntál